İthal Duvar Kağıtları ile yaşam alanlarınıza renk katın..>>>
.............................................
Cami halısı üretmek ciddi ve sorumluluk gerektiren ,vebali büyük bir iştir.bu konudaki duruşumuzu uzun yıllardır yüzlerce referansımız ile kanıtlamış durumdayız.>>>
.............................................
Karo Halı Modelleri, zengin renk ve desen alternatifleri ile tiyatro, otel, ev sinema, ofis, ve devlet dairelerinin vazgeçilmez yer döşeme sistemleri arasında yer almaktadır.
.............................................
Duvardan duvara halılar; desen, renk ve doku seçiminde neredeyse sınırsız olanaklar sunar..>>>
.............................................
Laminat Parke, Lamine Parke, Masif Parke konularında başta İstanbul ve çevresi olmak üzere tüm Türkiye' de satış ve uygulama olarak hizmet vermekteyiz.
.............................................
Pvc Zemin Kaplama iç mekan kaplamaları olarak bilinmektedir. Sert ve darbelere karşı dayanıklı olmasın dan dolayı Okul, Hastahane, Ofis, Avm Merkezleri, Spor Salonları, İş Yerleri...>>>
.............................................

kaindl laminat parke

 
KAINDL LAMINAT PARKE
ETİKETLER: kaindl laminat parke, kaindl parke, kaindl laminat parke çeşitleri

Klasik dekorlar doğal görünümleri sayesinde ve “daima doğallık” ilkesiyle uyumlu şekilde, son derece göz alıcı ve kalıcı bir etki meydana getiriyor. Üstelik avantajları burada bitmiyor. Kaindl ONE sadece son derece sağlam olmakla kalmıyor, uzun yıllar ışıktan etkilenmeyip solmuyor. Ayrıca kolay bakımı ve dayanıklılığıyla da ideal bir seçim. Kaindl Loc parkenin yapışkansız kolayca döşenmesini sağlıyor.

Kaindl yenilikçi yüzey ve dekorlarda bir adım ileriye gidiyor. CEO Werner Bechtold etkileyici görsel ve dokunsal etkiyle ilgili olarak şu yorumu yapıyor: “Uzmanlar bile bizim Doğal Dokunuşlu (Natural Touch) laminat parkemizle gerçek ahşap parkenin arasındaki farkı ayırt edemiyor. Yüzey göze olduğu kadar dokunma hissine de hitap ediyor ve son derece doğal”.

Tasarım Doğayla Buluşuyor

“Fırçalanmış” ve “eskitilmiş” yapılar Doğal Dokunuşlu Meşeden, “eski ahşap etkisine” kadar tüm lamine döşemelerde gerçek ahşap hissini meydana getiriyor. Bechtold sözlerine şöyle devam ediyor: “Yeni meşe ve çam dekorları artık yepyeni bir doğal bir deneyime dönüşüyor.” Yeni koyu meşe dekorları özellikle oturma odalarına klasik şıklık ve çağdaş zarafet sunuyor.

NOT: Renk tonları bilgisayar ortamında farklılıklar gösterebilmektedir.