İthal Duvar Kağıtları ile yaşam alanlarınıza renk katın..>>>
.............................................
Cami halısı üretmek ciddi ve sorumluluk gerektiren ,vebali büyük bir iştir.bu konudaki duruşumuzu uzun yıllardır yüzlerce referansımız ile kanıtlamış durumdayız.>>>
.............................................
Karo Halı Modelleri, zengin renk ve desen alternatifleri ile tiyatro, otel, ev sinema, ofis, ve devlet dairelerinin vazgeçilmez yer döşeme sistemleri arasında yer almaktadır.
.............................................
Duvardan duvara halılar; desen, renk ve doku seçiminde neredeyse sınırsız olanaklar sunar..>>>
.............................................
Laminat Parke, Lamine Parke, Masif Parke konularında başta İstanbul ve çevresi olmak üzere tüm Türkiye' de satış ve uygulama olarak hizmet vermekteyiz.
.............................................
Pvc Zemin Kaplama iç mekan kaplamaları olarak bilinmektedir. Sert ve darbelere karşı dayanıklı olmasın dan dolayı Okul, Hastahane, Ofis, Avm Merkezleri, Spor Salonları, İş Yerleri...>>>
.............................................

floorpan laminat parke

 

ETİKETLER: floorpan laminat parke, floorpan parke, floorpan laminat parke çeşitleri

Floorpan Laminat Parke Nedir? Nerede Üretilir?

Floorpan laminat parke yer döşeme malzemesi olarak dünya standartların da AC3 Ve AC4 olarak üretilmektedir. AC3 konuttipi Ac4 ise birazdaha yoğun trafik alan mekanlar için üretilmiştir. AC+ işyerleri, ofis, okul, kreş gibi mekanların tabanını süsleyen ahşap görünümlü zemin kaplama malzemeleridir. Floorpan 7 ve 8 mm kalınlıkta olup Kastamonu Entegre A:Ş tarafından gebze, kastamonu ve adana tesislerinde üretilmektedir. Zengin ürün ve renk seçeneğine sahip olan floorpan türkiyede ve dünyada sesini duyurmuştur.
Floorpan Kaç Katmandan Üretilmekte Ve Teknik Özellikleri

Floorpan laminat parke 4 ana katmandan üretilmekte olup bunlr aşağıda sırasıyla şöyledir.

  1. Overlay tabakası laminat parkenin kullanım yerinde karşılaşacağı mekanik tesirlere karşı zırh görevi yapan şeffaf film tabakasıdır.
  2. Dekoratif kağıt tabakası ise yüzeyinde değişik ağaç desenleri baskılı, laminat parke ürününe doğal ahşap hissini veren tabakadır.
  3. Taşıyıcı levha, HDF ( Yüksek yoğunlukta lif levha )
  4. Balans tabakası, HDF levhasının formunu dengeleyen ve aynı zamanda zeminden gelen nem ve rutubet tesirine karşı ürünü koruyan kağıt tabakasıdır.
NOT: Renk tonları bilgisayar ortamında farklılıklar gösterebilmektedir.